«Ми зібралися сьогодні тут, аби допомогти вам знайти роботу і розповісти про бізнес-можливості»: у Львові відбувся Ярмарок освітніх та кар’єрних можливостей.
У межах Міжнародної акції «16 днів проти насильства» Благодійний фонд «Рокада» Львів говорить та привертає увагу внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів до проблем економічного насильства.
![](https://rokada.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/409183881_733071665522318_6654064610204111578_n-1-300x200.jpg)
Під час Ярмарку учасники мали змогу:
- ознайомитися з можливостями працевлаштування, розвитку професійної кар’єри та перепідготовки;
- почути від спікерів інформацію щодо створення власного бізнесу та підприємництва, зокрема можливості отримання грантів та бізнес-освіти;
- а також дізнатися про проблеми вікової дискримінації та надання підтримки для осіб віком 50+ у їхній кар’єрній та підприємницькій діяльності.
Усі заходи в межах події були організовані задля важливої мети: щоб усі учасники розуміли шляхи та інструменти самозабезпечення та не були залежними у цьому від свого партнера. Адже ми сміливі знати, що усі форми насильства, зокрема економічне — неприпустиме явище.
Проєкт реалізується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні