Skip to main content
ІнтеграціяМожливості

Ярмарок освітніх та кар’єрних можливостей відбувся у Львові

By 9 Грудня, 202312 Грудня, 2023No Comments
«Ми зібралися сьогодні тут, аби допомогти вам знайти роботу і розповісти про бізнес-можливості»: у Львові відбувся Ярмарок освітніх та кар’єрних можливостей.

У межах Міжнародної акції «16 днів проти насильства» Благодійний фонд «Рокада» Львів говорить та привертає увагу внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів до проблем економічного насильства.

«Метою заходу є підтримка місцевих жителів та осіб, які були вимушені покинути місця свого проживання внаслідок війни, особливо тих, хто зазнав гендерного зумовленого та домашнього насильства. Ми хочемо інформувати їх про можливості та надихати на досягнення економічної незалежності від кривдників», — пояснила Наталія Жукровська, фахівчиня напряму протидії гендерно зумовленого насильства львівського осередку.

Під час Ярмарку учасники мали змогу:

  • ознайомитися з можливостями працевлаштування, розвитку професійної кар’єри та перепідготовки;
  • почути від спікерів інформацію щодо створення власного бізнесу та підприємництва, зокрема можливості отримання грантів та бізнес-освіти;
  • а також дізнатися про проблеми вікової дискримінації та надання підтримки для осіб віком 50+ у їхній кар’єрній та підприємницькій діяльності.

Усі заходи в межах події були організовані задля важливої мети: щоб усі учасники розуміли шляхи та інструменти самозабезпечення та не були залежними у цьому від свого партнера. Адже ми сміливі знати, що усі форми насильства, зокрема економічне — неприпустиме явище.

Проєкт реалізується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні