Skip to main content
ІнтеграціяМожливості

Команда «Життєлюб» шукає сімейного лікаря, що житиме та працюватиме у селі Медвин Білоцерківського району, що на Київщині

By 26 Жовтня, 2023No Comments

Лікаря шукають у межах проєкту «Хата поруч» для родин внутрішньо переміщених осіб. Згідно з проєктом, вони отримають житло, роботу та розпочнуть нове життя в громаді у Київській області.

Як виникла ідея такого проєкту? Під час знайомства з родиною вимушених переселенців з Лиману. Батько сімейства важко хворіє. Разом з дружиною виховують троє дітей, наймолодша донька з яких провела перші місяці життя у… підвалі.

Життєлюбівці допомогли родині виїхати до Києва та пройти лікування. А поспілкувавшись з ними — зрозуміли, що для сім’ї буде краще, якщо житимуть у приватному будинку.

Завдяки допомозі меценатів, представники благодійного фонду «Життєлюб» придбали будинок у селі Медвин на Київщині. І зараз родина з Лиману живе там. Діти пішли до школи, дорослі у пошуках роботи.

Та, проаналізувавши громади Київської області, «Життєлюб» довідався, що у багатьох не вистачає спеціалістів: вчителів, лікарів, бухгалтерів тощо. Тому й вирішили об’єднати потреби внутрішньо переміщених осіб та громад в одному проєкті.

Як працюватиме «Хата поруч»? Життєлюбівці досліджуватимуть потреби громад Київщини у спеціалістах та шукатимуть родини вимушених переселенців, де є такі фахівці. Далі — шукатимуть будинок та меценатів, що допоможуть його придбати. Сім’я заселятиметься в будинок, працездатні члени родини отримають роботу, діти підуть в школу або дитячий садок.

Кого шукають? От просто зараз — сімейного лікаря, який житиме та працюватиме в селі Медвин Київської області. За умовами проєкту, це має бути людина, у родині якої є діти/бабусі та дідусі/люди з інвалідністю.

Якщо це ви, заповнюйте анкету тут: https://forms.gle/cMknTX6wwY9QVuQ2A. Але перед цим обов’язково прочитайте умови та політику проєкту в шапці анкети.

Також «Життєлюб» шукає представників бізнесу та меценатів, що можуть і хочуть допомогти з купівлею будинків для ВПО та облаштуванням таких домів. Якщо це саме ви, переходьте за посиланням: http://surl.li/mnsfo

або пишіть на пошту: khataporuch.project@gmail.com та долучайтеся до тих, хто допомагає.