![](https://rokada.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/5.png)
Тож завдяки зусиллям команди благодійного фонду «Рокада» Волинь спортом у Берестечківській громаді тепер можна займатися і на свіжому повітрі, і в залі. Адже тепер тут функціонує сучасний спорт-зал та вуличний спортивний майданчик.
Безкоштовно позайматися на тренажерах можуть усі мешканці громади, зокрема, і внутрішньо переміщені особи.
Тож, у приміщенні комунального закладу «Центру музично-естетичної освіти школярів», що по вулиці вул. Незалежності, 3 діє спортивний зал з усім необхідним обладнанням для заняття фітнесом.
![](https://rokada.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/8-300x251.png)
А на території професійно технічного училища № 27, що по вулиці вулиці Незалежності, 140 функціонує вуличний спортивний майданчик «Здорове майбутнє!» з вісьмома сучасним новими тренажерами.
![](https://rokada.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/6-300x251.png)
Тепер лише залишається обрати: спорт на вулиці чи у залі?
Проект реалізується за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні.