Skip to main content
ІнтеграціяМожливостіПідтримка громад

Новий безкоштовний соціально-культурний простір «Оберіг Дубровиччини» у Дубровицькій громаді на Рівненщині

By 5 Лютого, 2024No Comments
Ми відкрили безкоштовний соціально-культурний простір «Оберіг Дубровиччини». Центр знаходиться у місцевій центральній бібліотеці, що по вулиці Макарівській, 2.
Це двадцять п’ятий інтеграційний простір для ВПО, що нам вдалось організувати за час діяльності рівненського осередку. Таким чином, ми продовжуємо нашу місію із відкриття безкоштовних соціально-культурних хабів для дітей та дорослих, які мешкають у віддалених громадах.
«Оберіг Дубровиччини» створений для внутрішньо переміщених осіб та їхніх дітей. У ньому відбуватимуться тематичні майстер-класи, виставки, святкування тощо, які проводитимуться місцевими етно-майстринями та майстрами. Адже, метою цього хабу є не лише організація доступного місця для дозвілля та розвитку дітей, молоді і дорослих, а й створення центру для вивчення культурної спадщини регіону.
Окрім того, фахівці та фахівчині нашого осередку, відповідно до запитів, проводитимуть безкоштовні психологічні консультації, тренінги та лекції для підтримки фізичного та емоційного ресурсу внутрішньо переміщених українців.
Простір створений на базі двох закладів: Дубровицької центральної бібліотеки та Дубровицької бібліотеки для дітей централізованої бібліотечної системи Дубровицької міської ради.
Проєкт реалізується за підтримки за підтримки Aгентства ООН у справах біженців в Україні.