Skip to main content

Цього тижня в різних осередках нашого Фонду відбулися відкриття нових локацій для внутрішньо переміщених осіб та дітей!

  • Так у Глобській громаді відбулось урочисте відкриття дитячого майданчика, який був створений завдяки співпраці із Благодійний фонд “Рокада” Волинь. Відкриття майданчика стало можливим завдяки громадському проєкту СССМ-напрямку.

Дитячий ігровий майданчик розміщений на території місцевої публічної бібліотеки, і слугуватиме для спільного дозвілля батьків та дітей. Майданчик перебуватиме у вільному доступі.

  • Також на території Горохівська міська рада відбулося урочисте відкриття спортивного вуличного майданчика «Живемо активно», який також був реалізований у межах СССМ-напрямку. 

Майданчик сприятиме успішному процесу інтеграції внутрішньо переміщених осіб, що проживають у гуртожитку Горохівський фаховий коледж ЛНУП, завдяки налагодженню комунікації під час спільних занять спортом.

  • Сучасний спортивно-оздоровчий антивандальний майданчик з різноманітними гойдалками та тренажерами був створений та відкритий у м.  Радивилів, завдяки співпраці із Благодійний фонд “Рокада” Рівне.

Майданчик знаходиться у вільному доступі для всіх, на ньому можна збиратися для гри в футбол, баскетбол, і в майбутньому для гри у волейбол. Майданчик також має на меті підтримати внутрішньо переміщених осіб та зробити дозвілля ще цікавішим!

  • Благодійний фонд “Рокада” Чернігів також продовжує допомагати внутрішньо переміщеним особам і створювати потужні проєкти. Так днями відкрив свої двері новий простір у одному з приміщень Міського палацу культури.

Відкриття супроводжувалось яскравим заходом, до якого долучились всі бажаючі та мали змогу активно та цікаво провести свій час. Відкриття простору має полегшити процес соціалізації для внутрішньо переміщених осіб.

Сподіваємось, що всі нові локації принесуть максимальну користь для відвідувачів, та будуть допомагати в розвитку, соціалізації та дозвіллі людям будь-якого віку!

Проєкт реалізується за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.